SSD Samsung 850 PRO 512GB 2,5" SATA, MZ-7KE512BW (OEM balení)

Balení: Toto zboží je baleno v ztv. OEM balení - neobsahuje originální krabičku ani dokumentaci. Takto balené zboží je většinou obsaženo v továrních multi-baleních (factory pack). SSD disk Samsung 850 Pro 512GB: SSD Samsung 850 Pro přichází s technologicky inovativní 3D architekturou V-NAN ... více
Objednací kód: V-sam-pro-512gb-roz
Kód výrobce: MZ-7KE512BW
Výrobce: SAMSUNG
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: Skladem na centrálním skladu
Cena bez DPH: 5 123 Kč
Cena s DPH: 6 199 Kč
Porovnání Oblíbené

Balení: Toto zboží je baleno v ztv. OEM balení - neobsahuje originální krabičku ani dokumentaci. Takto balené zboží je většinou obsaženo v továrních multi-baleních (factory pack).

SSD disk Samsung 850 Pro 512GB: SSD Samsung 850 Pro přichází s technologicky inovativní 3D architekturou V-NAND pro dosáhnutí maximální rychlosti čtení a zápisu v sekvenčním i náhodném přístupu. Tato architektura vrství buňky na sebe místo vedle sebe. Výsledkem je vyšší hustota a vyšší výkon v menších rozměrech, a tím překonává konvenční rovinné NAND architektury. Zároveň má oproti předchozím modelům dvojnásobnou výdrž. V-NAND technologie spolehlivě zvládne zápis 150 TB (TBW), což se rovná 40 GB denně po dobu 10 let. Samsung si za svým SSD stojí tak moc, že na něj dává 10letou záruku! Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat. Vynechat z ColorBoxu Skandální výkon v podání SSD Samsung 850 Pro SSD Samsung 850 Pro přichází s technologicky inovativní 3D architekturou V-NAND pro dosáhnutí maximální rychlosti čtení a zápisu v sekvenčním i náhodném přístupu. Tato architektura vrství buňky na sebe místo vedle sebe.Výsledkem je vyšší hustota a vyšší výkon v menších rozměrech, a tím překonává konvenční rovinné NAND architektury. Zároveň má oproti předchozím modelům dvojnásobnou výdrž. V-NAND technologii.

Výrobce : Samsung
Provedení: interní
Formát disku: 2.5 palce
Rozhraní: SATA
Kapacita: 512 GB
SSD: ano
Technologie flash paměti: MLC

Rozměry a další fyzické parametry
Hmotnost: 66 g

Přenosová rychlost
Max. rychlost čtení [MB/s]: 550 MB/s
Max. rychlost zápisu [MB/s]: 520 MB/s

-|CZ|SK|EN