SAMSUNG 750 EVO 500GB, SATA, 2.5", MZ-750500BW (OEM balení)

Balení: Toto zboží je baleno v ztv. OEM balení - neobsahuje originální krabičku ani dokumentaci. Takto balené zboží je většinou obsaženo v továrních multi-baleních (factory pack). Disk SSD 750 EVO od společnosti Samsung a s rozhraním SATA o rychlosti 6 GB/ s je mimořádně výkonný. Umožňuje z ... více
Objednací kód: V-sam-750evo-500gb-roz
Kód výrobce: MZ-750500BW
Výrobce: SAMSUNG
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: Skladem na centrálním skladu
Cena bez DPH: 3 280 Kč
Cena s DPH: 3 969 Kč
Porovnání Oblíbené

Balení: Toto zboží je baleno v ztv. OEM balení - neobsahuje originální krabičku ani dokumentaci. Takto balené zboží je většinou obsaženo v továrních multi-baleních (factory pack).

Disk SSD 750 EVO od společnosti Samsung a s rozhraním SATA o rychlosti 6 GB/s je mimořádně výkonný. Umožňuje zvýšit výpočetní výkon, a to především díky technologii TurboWrite a režimu RAPID. Technologie TurboWrite uvnitř disku SSD má vyrovnávací paměť pro zápis a zvyšuje rychlost sekvenčního zápisu. Software Magician s pomocí režimu RAPID umožní zvýšit výkon, který zpracovává data na systémové úrovni, díky vyrovnávací paměti, která používá nevyužitou paměť počítače. Technologie flash poskytuje dokonalou ochranu vůči nárazům a vibracím při časté manipulaci.

Model 750 EVO obsahuje software, s jehož instalací a spravováním disků SSD si poradí i začátečníci. Software Data Migration nabízí výkonnou funkci vlastního klonování, která zajišťuje, že migrace funguje, i když je zdroj dat větší než kapacita disku SSD. Rychlost čtení je až 540 MB/s. Vyrovnávací paměť je 256MB a rychlost zápisu až 520MB/s. Rozměry disku jsou výška 6,8mm, hloubka 69,85 mm a šířka 100 mm, hmotnost 45 g. Je proveden v praktické černé barvě.

Samsung SSD 750 EVO - 500GB představuje vysokorychlostní disk SSD, který se vyznačuje lepším výpočetním výkonem a spolehlivostí a pro váš počítač bude mimořádně dobrou volbou.

Výrobce : Samsung
Provedení: interní
Formát disku: 2.5 palce
Rozhraní: SATA
Kapacita: 500 GB
SSD: ano
Technologie flash paměti: MLC

Rozměry a další fyzické parametry
Hmotnost: 66 g

Přenosová rychlost
Max. rychlost čtení [MB/s]: 540 MB/s
Max. rychlost zápisu [MB/s]: 520 MB/s

-|CZ|SK|EN