• Články
  • Zyxel představuje nové outdoorové PoE přepínače do náročných podmínek

Zyxel představuje nové outdoorové PoE přepínače do náročných podmínek

Zyxel představuje nové outdoorové PoE přepínače do náročných podmínek. Odolné a kompaktní PoE přepínače se širokým rozsahem provozních teplot
 

 

Zyxel představuje nové outdoorové PoE přepínače do náročných podmínek.
Odolné a kompaktní PoE přepínače se širokým rozsahem provozních teplot


 
Společnost Zyxel Communications, globální leader na poli širokopásmových síťových technologií, dnes na trh uvedla 5/12portové gigabitové neřízené/řízené bezventilátorové outdoorové PoE přepínače (řadu RGS) určené do náročných podmínek.


„Řada RGS představuje profesionální řízené i neřízené přepínače, které jsou určeny k nasazení ve venkovním prostředí. Bez ohledu na rozsah instalace najdou tyto přepínače uplatnění zejména v profesionálních bezpečnostních systémech, v rámci IP dohledu a ve výrobních společnostech, které mají své závody rozmístěny ve více lokalitách,“ dodává Crowley Wu, senior oblastní viceprezident divize Zyxel Networking.

 

Kompletně navrženy pro venkovní použití

 

Řada RGS vyniká širokým rozsahem provozních teplot (od -40°C do +75°C), krytím IP30 , certifikací EMC  a bezventilátorovým provedením garantujícím vynikající tepelnou regulaci a ochranu. Tyto přepínače lze navíc instalovat na montážní lištu DIN nebo na stěnu, což umožňuje maximální využití omezeného prostoru ve skříni.

 

 Spolehlivá konektivita 24/7

 

Případná nefunkčnost systému pro IP dohled může mít vážné bezpečnostní následky. Přepínače řady RGS jsou proto vybaveny duálním napájením přispívajícím k vyšší spolehlivosti sítě. V případě selhání jednoho zdroje bude přepínač napájen druhým zdrojem, aby vaše síť zůstala za všech okolností funkční. Model RGS200-12P navíc disponuje redundantním okruhem a technologií pro automatickou a rychlou obnovu provozu. To znamená, že při výskytu jakékoliv chyby v síti, přepínač RGS200-12P obnoví standardní provoz za méně než 20 milisekund.

 

Více možností, méně námahy

 

Dohled nad rozsáhlými prostory může standardně vyžadovat horentní náklady na přenos dat a na napájení na dlouhé vzdálenosti. Na základě optického uplinku dokáže řada RGS síť rozšířit na uzly vzdálené až 40 km. Díky podpoře PoE+ a vysoké kapacitě napájení až 120 W nebo 240 W, která je dostačující i pro energeticky náročná zařízení, navíc tyto přepínače šetří náklady na kabeláž.

 

Řada RGS zahrnuje 2 modely: řízený 12portový přepínač RGS200-12P a neřízený 5portový přepínač RGS100-5P. Společnost ZyXEL nabízí komplexní portfolio řízených, chytrých řízených a neřízených síťových přepínačů pro spolehlivé sítě malých a středních organizací, ubytovacích a restauračních zařízení a vzdělávacích institucí. Bližší informace o produktech řady RGS jsou k dispozici zde.

 

O společnosti Zyxel Communications

 

Společnost Zyxel Communications připojuje lidi k internetu už téměř 30 let, vždy s důrazem na inovace a zákazníka. Díky schopnosti adaptovat a inovovat síťové technologie patříme mezi leadery v oblasti konektivity pro telekomunikační společnosti, poskytovatele služeb, organizace i domácí uživatele.

 

Vytváříme sítě budoucnosti, čímž pomáháme využívat potenciál a plnit potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní. Zyxel, Your Networking Ally.

 

-              3 500 partnerů v ČR a SR

 

-              100 milionů zařízení propojujících svět

 

-              700 000 organizací, které fungují chytřeji díky produktům Zyxel

 

-              Působnost na 150 trzích celého světa

 

 

 

 

 

Facebook

Twitter

LinkedIn

 

 

Copyright© 2016 ZyXEL Communications Corp. Všechna práva vyhrazena